Вітання з Днем працівників сільського господарства

Дата: 13.11.2020 09:40

Шановні працівники та ветерани сільськогосподарського виробництва  Новобужжя !
     Напередодні  вашого професійного свята   сердечно вітаю вас з  Днем працівників сільського господарства.

Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашій громаді, в якому працюють дбайливі господарі.

День працівників сільського господарства – це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю.

Дозвольте від щирого серця подякувати вам –  хліборобам, механізаторам, тваринникам, організаторам агропромислового виробництва громади, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Бажаю вам Божих благословінь,  доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви і щедрих врожаїв в ім’я процвітання держави  та піднесення добробуту всього українського народу !

З повагою, Новобузький міський голова                 Максим ЛАГОДІЄНКО