Міський голова Максим Лагодієнко взяв участь у заході до Дня Гідності та Свободи

Дата: 20.11.2020 14:24

Сьогодні, 20 листопада. напередодні Дня Гідності та Свободи у місті Новий Буг   відбулась урочиста церемонія покладання квітів до барельєфа Тараса Шевченка. Урочистості відбулись за участі міського голови Максима Лагодієнка, сільського голови Розанівської сільської ради Миколи Гаврилюка, керівників структурних підрозділів та представників трудового колективу  міської ради.

День гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій : Помаранчевої революції (2004р.) та Революції гідності (2013р.).

У своєму виступі міський голова зазначив « Події що відбувались з нашим суспільством на зламі 2013/14 років та відбуваються сьогодні, мають доленосне значення для України та українців. Це надзвичайно важкий період та іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

Сьогодні всі кому небайдужа доля рідної України повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної  та заможної держави.

З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю  учасників національно – визвольної  боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках  , не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!»