11 грудня  2020 року в залі засідань Новобузької міської ради, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка   проведено  чергове засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради. Це останнє засідання виконавчого комітету у даному складі. Адже разом з новими  депутатами   восьмого скликання оновиться і склад членів виконавчого комітету.

На розгляд порядку денного було винесено 10 питань.

Актуальним був розгляд питання «Про схвалення проєкту рішення Новобузької міської ради «Про  міський бюджет Новобузької міської ради на 2021 рік». По даному  питанню доповіла начальник фінансового відділу міської ради Світлана  Дібрівна, яка зазначила, що  відповідно до статей 143, 144 Конституції України, керуючись Бюджетним кодексом України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік», на підставі пункту 23 частини першої статті 26, частини першої  статті 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міською радою

1.  Визначити на 2021 рік:

доходи міського бюджету у сумі 130483702,00 гривень, у тому числі доходи загального фонду міського бюджету - 128442000,00 гривень та доходи спеціального фонду - 2041702,00 гривень, згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки міського бюджету у сумі 130483702,00 гривень, у тому числі  видатки загального фонду міського бюджету - 128442000,00 гривень та видатки спеціального фонду міського бюджету - 2041702,00 гривень;

оборотний залишок бюджетних коштів міського бюджету у розмірі 300000,00 гривень, що становить 0,2 відсотки видатків загального фонду міського бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд міського бюджету у розмірі 100000,00 гривень, що становить 0,08 відсотків видатків загального фонду міського бюджету, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів міського бюджету на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, згідно з додатком 3 до цього  проекту рішення.

3. Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти, згідно з додатком 5 до цього  проекту рішення.

Після обговорення, члени виконкому схвалили проект бюджету Новобузької міської ради на 2021 рік та рекомендували винести на розгляд сесії.

Серед планових питань , які розглянув виконавчий комітет  були про зміну нумерації земельної ділянки гр. Корнафель Валентини Іванівни по вул. Миколаївська в м. Новий Буг

та  гр. Корнафеля Вадима Івановича по вул. Миколаївська в м. Новий Буг,про присвоєння адреси житловому будинку з господарськими будівлями та спорудами гр. Чабаненка В.Г. в с. Новодмитрівка Новобузького району та гр. Костіка О.О. в с. Новодмитрівка Новобузького району.  Про внесення змін до п.1 в рішення виконавчого комітету міської ради від 19.03.2019р. № 24 «Про присвоєння адреси нежитловій будівлі по площі Свободи (Леніна) в м. Новий Буг» ;про визначення  місць та надання дозволів на торгівлю ялинками на території Новобузької міської ради,про надання згоди на зарахування коштів, витрачених на придбання матеріалів для ремонту І під’їзду в будинку № 3 по вул. Миколаївська в м. Новий Буг,про надання згоди на зарахування коштів, витрачених на придбання матеріалів для ремонту І під’їзду, цоколя та вимощення біля будинку № 13 по вул. Тополина в м. Новий Буг та про надання згоди на зарахування коштів, витрачених на придбання матеріалів для ремонту покрівлі в будинку № 38 «А» по вул. Олени Теліги в м. Новий Буг.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.