Сьогодні,11 грудня,  відбулась урочиста церемонія нагородження  Новобузького міського голову Максима Лагодієнка  Почесною відзнакою голови Миколаївської  облдержадміністрації  «Святий Миколай Чудотворець» ІІІ ступеня  . Вручити  почесну  нагороду та привітати від імені   голови Миколаївської ОДА Віталія Кіма доручено голові Новобузької  райдержадміністрації Наталії Завальнюк.

Наталія Володимирівна   повідомила,що відповідно до розпорядження  голови Миколаївської ОДА № 81-рк від  7.12.2020. за  багаторічну плідну працю,високий професіоналізм,відповідальне ставлення до обраної справи,активну громадську діяльність,вагомий особистий внесок   в місцеве  самоврядування Миколаївщини  , зміцнення демократичної,соціальної і правової  України та з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування міського голову  Новобузької  територіальної громади Максима Олександровича Лагодієнка  нагородити  Почесною відзнакою «Святий Миколай Чудотворець» ІІІ ступеня.

Привітали   міського голову з високою нагородою трудовий колектив  міської ради, начальник управління казначейської служби  Людмила Сотник, керівники структурних підрозділів та комунальних установ  міської громади. Максим Олександрович  відмітив, що це «нагорода  всіх нас,всіх жителів громади,які  дбають  про свою громаду і  працюють на її розвиток».