Поадрунки до дня Святого Миколая вихованцям ДНЗ Новобузької громади

Дата: 18.12.2020 21:28

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.

Кожна дитина з нетерпінням чекає на День Святого Миколая, адже це свято, від якого очікують дива, здійснених мрій та казкових змін.  Аби нагадати малюкам, що Святий Миколай надзвичайно добрий та справедливий і пам’ятає про кожну дитину, сьогодні,18 грудня, напередодні  дня Святого Миколая, всім малюкам Новобузької громади – вихованцям дошкільних навчальних закладів   міста та сел громади ,першим заступником міського голови  Сергієм Довженко  було вручено подарунки  від міського голови Максима Лагодієнка.

Також привітання та подарунки від міського голови  Максима Лагодієнка були  вручені і  вихованцям  центру реабілітації  дітей з особливими потребами.  Сергій Довженко привітав дітей, вручив подарунки  та побажав здоров’я,  святкового настрою, та віри в  диво.

В  дошкільних закладах громади  відбулись  святкові  заходи .