18 грудня  в приміщенні Новобузької міської ради  відбулись засідання  постійних депутатських комісій Новобузької міської ради .На засідання постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, туризму, молоді і спорту, депутатської діяльності та законності були винесені  наступні питання :

Про затвердження Положення  про постійні комісії Новобузької міської ради.

Про   затвердження   Програми     розвитку культури  в  Новобузькій міській  раді  Миколаївської області  на 2021 – 2024 роки.

Про внесення  змін  в структуру  сектору  культури  та туризму  виконавчого комітету  Новобузької  міської ради  Миколаївської області.

Про затвердження Положення про Старосту старостинського округу Новобузької міської ради.

Про утворення Розанівського  старостинського округу .

Про затвердження старости Розанівського старостинського округу Новобузької міської ради.

Про затвердження старости Новомихайлівського старостинського округу Новобузької міської ради.

Під час обговорення  питань досить  активно та  емоційним було обговорення  Регламенту Новобузької міської ради.

Фото без опису

Також в цей день відбулось  засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, комунальної власності, житлово-комунального господарства, інфраструктури, інвестиційної та підприємницької діяльності під головуванням  голови комісії Світлани Шашкеєвої. На розгляд депутатів були винесені питання

Фото без опису

 Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 06 березня 2018 р. № 333 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку м. Новий Буг на 2018-2020 роки» Про внесення змін до рішення міської ради від 29 березня 2016 р. № 55 «Про затвердження Програми Новобузької  міської ради «Соціальний захист» на 2016-2020 роки» Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2019 № 67 «Про міський бюджет  Новобузької міської ради на 2020 рік»

 Про встановлення батьківської плати за харчування  дітей у закладах дошкільної освіти відділу освіти , молоді та спорту виконавчого комітету  Новобузької міської ради на 2021 рік.

Про передачу дитячого містечка «Країна Чудес»  Новобузької міської ради Миколаївської області.

Про затвердження програми «Реформування та розвитку житлово-комунального господарства м. Нового Бугу на 2021-2023 роки».

Про  внесення змін до Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян Новобузької міської ради на 2020 – 2021 роки.

 Про початок процедури припинення Розанівської сільської ради в результаті реорганізаці шляхом приєднання  до Новобузької міської ради .

 Про утворення фінансового відділу та затвердження Положення про фінансовий відділ Новобузької  міської ради

 Про   затвердження   Положення    про облік  та використання   коштів   спеціального фонду комунального  закладу « Новобузька публічна бібліотека» Новобузької міської ради

 Про внесення змін до Плану соціально – економічного розвитку  Новобузької  об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки .

 Про затвердження структури, чисельності виконавчого апарату міської ради на 2021 рік  та структури видатків на утримання  виконавчого апарату міської ради на 2021 рік

 Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2021 рік

Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки первинної медицини та вторинної медичної допомоги Новобузької міської ради на 2021- 2022 роки.

 Про затвердження акту  з приймання-передачі майна комунальної установи «Новобузький районний центр по обслуговуванню закладів освіти» Новобузької районної ради Миколаївської області зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Новобузького району у комунальну власність Новобузької міської ради

 Про затвердження міської цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Новобузької міської територіальної громади  на 2021-2023 роки

Члени  комісії детально обговорювали кожне питання порядку денного,вносили свої зауваження та пропозиції. Але ,що стосується основного документу громади -  про міський бюджет Новобузької міської ради на 2021 рік ,  про який доповідала  начальник фінансового відділу міської ради Світлана Дібрівна,то серйозних зауважень до проекту рішення не було. Тому депутати схвалили  даний проект рішення та рекомендували  винести на розгляд сесії міської ради.

В ході  спільного засідання всіх депутатських комісій, на якому головував міський голова Максим Лагодієнко, всі питання ще раз були обговорені , внесені відповідні пропозиції,зокрема, і про створення депутатського  фінансового фонду,  та надані  на розгляд сесії міської ради.