Урочиста відзнака від міського голови Людмилі Зубовій - Кульчицькій

Дата: 19.12.2020 09:41

18 грудня.за дорученням міського голови Максима Лагодієнка, перший заступник міського голови Сергій Довженко   вручив  урочисту відзнаку» Сила України»  менеджеру  ПП « Видавництво газети «Вперед» Людмилі Зубовій,яка   майже 30 років була редактором  районної газети «Вперед».

Відзнака від  міського голови Максима Лагодієнка  «Сила України»  вручена за вагомий особистий внесок у збереження та  розвиток національних традицій, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм

Також Сергій  Довженко привітав  голову ветеранської організації Світлану Федунець та голів первинних організацій  громадської ветеранської організації .Вручив грамоти та подарунки.

Перший заступник міського голови також передав вітання від міського голови  та   привітав з днем народження  ветерана праці  Ольгу Тихонівну Распітіну та вручив квіти і подарунок.

Всіх учасників урочистої церемонії привітали з  наступаючими  святами.