Зустріч з дільничними офіцерами поліції Новобузького ВП

Дата: 24.12.2020 11:29

Сьогодні, 24 грудня, відбулась зустріч –звіт дільничних офіцерів поліції Новобузького відділу поліції з громадськістю. Участь  у зустрічі взяв міський голова Максим Лагодієнко, працівники виконавчого апарату міської ради, представники громадськості.

В ході зустрічі  дільничні  офіцери поліції Кравчина О. Макатьор Ю. та Самохвалов А.  прозвітували про  свою роботу на своїх  закріплених територіях.  Дільничні офіцери поліції звернули увагу на стан злочинності  по місту та населених пунктах громади та  проінформували про заходи щодо забезпечення захисту  конституційних прав і свобод жителів громади.

Дільничні разом з  присутніми обговорили проблемні питання та  можливі шляхи їх вирішення.