Новобузька міська рада оголошує конкурс на краще оформлення вітрин центру міста  Новий Буг

Дата: 24.12.2020 14:50

З метою залучення  установ, підприємств різних форм власності та  громадськості до святкового оформлення вітрин центральної частини міста Новий Буг на період новорічних та різдвяних свят, міським головою Максимом Лагодієнко  прийнято розпорядження «Про проведення конкурсу на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення, інших закладів та установ,  вікон та будинків центральної частини міста Новий Буг до новорічних та різдвяних свят».  Розроблено відповідне Положення про проведення конкурсу та затверджено склад конкурсної комісії.  Переможці  отримають подарунки.

Запрошуємо долучитись  до участі в конкурсі!