До уваги депутатів - членів депутатської комісії з питань земельної реформи

Дата: 24.12.2020 14:53

28 грудня о 14.00.год відбудеться  засідання постійної депутатської комісії Новобузької  міської ради з питань земельної реформи,охорони довкілля та агропромислового розвитку за адресою : м. Новий Буг,площа Свободи,42, актовий зал з наступним порядком денним:

Порядок денний:

1. Про визнання рішення міської ради таким, що втратили чинність.
  2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  3. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  безоплатно у приватну власність.
  4. Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
  5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Божку Олександру Петровичу.
  6. Про надання дозволу на виготовлення  проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки гр. Чаюк-Чупірі Г.Ю. з метою продажу земельної ділянки у власність.
  7. Про розгляд листа АТ «Миколаївобленерго».