Затверджено Регламент роботи Новобузької міської ради

Дата: 27.01.2021 10:20

Відбулась  третя частина ІІ позачергової сесії міської ради. Участь у роботі сесії взяв міський голова Максим Лагодієнко.  На сесію прибуло 22 депутати із 26 обраних. На початку засідання, міський голова надав слово представнику громадськості від жителів села Розанівки Миколі Войтківу, який  від імені односельців звернувся до міського голови та депутатів міської ради  щодо неприйняття односельцями кандидатури Гаврилюка Миколи на посаду старости  села Розанівка. Жителі села висловились проти даної кандидатури та надали свою пропозицію – обрати старостою  округу  Літвіна Павла і запевнили що всіляко будуть йому допомагати у його діяльності.

Обговоривши дане питання,міський голова та депутати  міської ради вирішили  провести зустріч  з усіма жителями села  ( громадське обговорення) та обговорити спільно  кандидатури на посаду старости села. Після  цього, сесія продовжила свою роботу за порядком денним. Питання затвердження старости Розанівського старостинського округу Новобузької міської ради було знято з порядку денного.

В ході роботи ,депутатами було  затверджено  Регламент  Новобузької міської ради VIIІ скликання,Положення  про постійні комісії Новобузької міської ради, Положення про Старосту старостинського округу Новобузької міської ради. Утворено  Розанівський  старостинський округ  та затверджено старосту Новомихайлівського старостинського округу Новобузької міської ради.

По всім  питанням порядку денного ІІ позачергової сесії міської ради було   прийнято  рішення.