Директор  Новобузької муніципальної дитячо- юнацької спортивної школи Людмила Діброва  взяла участь в семінарі для керівників дитячих спортивних шкіл Миколаєва та області, які провів представник УАФ Валерій Бахур .

Фото без опису

 

Насамперед заступник голови АФМО Олександр Балакін від свого імені та від імені голови асоціації Олександр Пасічного привітав усіх присутніх з минулими святами. До привітань приєднався і Олександр Кулішов. Валерій Бахур перед своїм виступом оголосив мету зустрічі, якою стала одна з вимог, прийнята ФІФА два роки тому, що всі гравці організованого футболу (які беруть участь у офіційно зареєстрованих змаганнях), мають бути внесені в єдину систему УАФ. Кожен футболіст дитячої школи, який зареєстрований і знаходиться у базі даних, отримує ФІФА id і, в разі підписання ним професійного контракту, всі клуби та школи, які брали участь у підготовці спортсмена, отримують компенсацію згідно визначеними міжнародною організацією нормами. Всі нарахування будуть прозорими та контролюватимуться спеціально створеним органом ФІФА. 

Фото без опису   

Ця система дозволить контролювати всі переходи футболіста, компенсація школам буде розраховуватись автоматично, згідно часу, який гравець навчався у спортивному закладі. У базі даних буде зазначатися і перший тренер спортсмена, що в разі отримання футболістом певних досягнень, дозволить підвищить тренеру звання.    

Таким чином представник УАФ намагався донести керівникам ДЮСШ необхідність та їх зацікавленість у роботі з базою даних. 

Також завдяки системі можна контролювати участь кожного футболіста у спортивних змаганнях, кількість отриманих ним карток та інші нюанси, що значно полегшить роботу як тренерам, так і керівникам ДЮСШ.

Валерій Васильович роз’яснив усі переваги системи та плюси для спортивних шкіл, після чого всі бажаючи мали змогу поставити запитання, які їх цікавлять.

Слід зазначити, що Новобузька МДЮСШ ( директор Діброва Л.В.) -  одна із перших шкіл області, яка уже почала реєструвати своїх футболістів в єдину систему УАФ.

Олександр Пасічний особисто не зміг бути присутнім на заході, однак завжди опікується та підтримує дитячий футбол. Тому по закінченню наради від АФМО Олександр Балакін та Олександр Кулішов кожній школі вручили набори новеньких м’ячів. Новобузька МДЮСШ також отримала набір новеньких м’ячів.