15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 32-а річниця виведення радянських військ з Афганістану.

Сьогодні, біля  пам’ятника воїнам – афганцям за участі керівників Новобузької міської ради, ветеранів війни в Афганістані, трудових колективів установ ,закладів, громадськості відбувся урочистий захід.

Секретар Новобузької міської ради Валентина Остапенко  звернулась до ветеранів афганської війни  зі словами  «В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили наші офіцери та солдати. Багато з них не повернулося до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них!

Ми засвідчуємо свою глибоку шану та повагу вашій мужності та самовідданій праці. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

В глибокій шанобі схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув.

З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами.

Від усього серця бажаємо  вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра».

Про виконання  інтернаціонального  обов’язку у своїх виступах говорили і  керівник  територіального центру оборони    та соціальної підтримки( райвійськкомат)  Ігор Писаренко та  голова спілки  ветеранів війни в Афганістані Віктор Зубенко.

Присутні  Хвилиною мовчання  вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти до пам’ятника воїнам – афганцям.