Під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулась  щотижнева апаратна нарада. Керівники структурних підрозділів  прозвітували про  виконання  доручень,які були надані на попередній нараді. В ході роботи обговорили питання наповнення  місцевого бюджету, сплати за землю,здійснення соціального захисту населення та стан виплат державної соціальної допомоги на території громади.

Міський голова акцентував увагу   на завершенні роботи по реєстрації  новоутворених установ публічного права ,  перегляду і підготовці    місцевих програм   з пріоритетних питань розвитку громади, контролю за вуличним освітленням, проведенням робіт з благоустрою.

Максим Олександрович  поцікавився  станом  підготовки  до засідання виконкому, який відбудеться 16 лютого  та підготовки річного  плану проведення засідань сесій ради та засідань виконкомів міської ради.

Очільник громади повідомив  про виїзд до  Розанівського старостинського округу,який планується на 18 лютого.

Керівникам структурних підрозділів та комунальних установ  було надано ряд  доручень