STEM-освіта: від сьогодення - в майбутнє

Дата: 17.02.2021 13:58

Сьогодні вимагає переведення освітнього процесу на технологічний рівень, пошук перспективних інноваційних й педагогічних технологій, спрямованих на розвиток і саморозвиток особистості.

Одним із актуальних напрямків інноваційного розвитку природничо-математичної світи є система навчання STEM, яка стимулює здобувачів освіти у підвищенні зацікавленості до інженерних та технічних спеціальностей і мотивує старшокласників до продовження освіти в науково-технічній сфері.

З цією метою у грудні 2020 року за сприяння департаменту освіти і науки облдержадміністрації Миколаївський муніципальний колегіум імені В. Д. Чайки; Доманівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Доманівської селищної ради; Арбузинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. Т.Г. Шевченка; Березанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів отримали STEM-лабораторії.

Ці заклади є осередками творчого пошуку, креативних змін у освітньому процесі, що так необхідні на сучасному етапі розвитку освіти області. Інноваційне обладнання освітнього простору допомагає учням зануритися у навчальні фізичні експерименти, практичні завдання, розв’язування задач та позакласну роботу.

Учителі забезпечені 3D-принтерами та 3D-ручками, що дозволяє створити різноманітні прилади, макети, моделі. Комп’ютерні моноблоки, мультимедійна дошка, робототехніка, набори «Фізика – Біологія – Географія» для вимірювання тиску, терези та годинники допомагають збільшити обсяги віртуальної лабораторії.

#EUКраїна #ЦеЄвроінтеграція #Інтегруємось