Визначено переможців конкурсу на краще оформлення вітрин до новорічних свят

Дата: 24.02.2021 16:02

Сьогодні, 24 лютого, в актовому залі  міської ради  відбулась урочиста церемонія нагородження переможців  конкурсу на краще оформлення вітрин об’єктів торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення, інших закладів та установ,вікон та будинків центральної частини міста Новий Буг. Конкурс було організовано напередодні новорічних свят з метою  залучення  представників бізнесу, керівників установ, організацій  до святкового  оформлення  своїх установ. До участі у конкурсі  надійшло три  заяви. Конкурсною  комісією було  визначено  трьох переможців, а місця розподілились таким чином :

І місце – ПП Бондаренко Н.П., магазин «Пані»;

ІІ місце – ПП Воротинцев О.А., магазин «Династія»;

ІІІ місце – ПП Осмолов С.Д. магазин «Покрівля та фасад»

Міський голова  Максим Лагодієнко   привітав  учасників та переможців конкурсу та відмітив, що такі конкурси будуть  і надалі проходити і вже, залучаючи не тільки підприємців, а і  домогосподарства громади. Максим Олександрович  подякував учасникам  , побажав конкурсантам успіхів у  веденні бізнесу та  подальшої  співпраці.

Переможців привітали грамотами,квітами та грошовою винагородою.