Директор Новобузької МДЮСШ Людмила Діброва взяла участь у щорічній конференції Асоціації футболу Миколаївської області.

На конференцію прибули понад 50 делегатів та гостей, серед яких голови районних та міських футбольних федерацій футболу, тренери та спортсмени, керівники футбольних секцій дитячо-юнацьких спортивних шкіл, люди, які надають фінансову допомогу нашим командам. Серед гостей конференції також були радник голови Миколаївської ОДА Євген Степанюк, секретар Миколаївської міської ради Дмитро Фалько, заступник міського голови Анатолій Петров, керівник управління молоді та спорту Олег Машкін, інші представники владних структур.

На  конференції були розглянуті  робочі питання, звіт  голови Асоціації футболу Миколаївської області, обрано новий склад виконкому та заступників голови Асоціації.

У щорічній конференції Асоціації футболу Миколаївської області взяв участь футболіст, кумир мільйонів вболівальників, володар срібної бутси UEFA найкращого бомбардира ОЛЕГ ПРОТАСОВ.

Нині відомий футболіст та тренер займає посаду Першого віце-президента Української асоціації футболу.

Всі присутні могли поспілкуватись та сфотографуватись з відомим футболістом.