Звернення міського голови з нагоди визволення міста Нового Бугу від нацистських загарбників

Дата: 08.03.2021 09:20

Шановна громадо!

Сьогодні, 8 березня,ми відзначаємо День визволення міста Нового Бугу від нацистських загарбників. Схиляємо голови перед мужністю воїнів, які звитяжно боролися за свободу рідної землі. Згадуємо і про численні жертви серед мирного населення у ті жахливі роки.

Пам’ятайте, на якій героїчній землі ми живемо. Сила цієї землі, героїчне минуле попередніх поколінь допомагають нам і сьогодні зберігати і продовжувати традиції волелюбства і нескореності.

Дякуємо нашим ветеранам, учасникам бойових дій, які відстояли Україну, захистили наше майбутнє. Здоров’я їм і довгих років життя.

Вічна слава та вічна пам’ять полеглим!

З повагою, міський голова                 Максим ЛАГОДІЄНКО