Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту – проєкту рішення міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території  Новобузькоїї міської ради»

Проекти регуляторних  актів

1. Проект рішення  Новобузької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новобузької  міської ради»

Розробник проекту -  Новобузька  міська рада .

Мета проекту – встановлення на території Новобузької міської ради  місцевих податків і зборів у відповідності з останньою редакцією Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності від 11.09.2003 р. №1160-ІV.

Термін прийняття зауважень і пропозицій до проектів даного рішення становить 30 календарних днів з дати оприлюднення на офіційному веб-сайті міської ради: novobuzka.gromada.org.ua , за адресою: вул. Площа Свободи, 42 м.Новий Буг Новобузького району Миколаївської області 55601 каб. № 8 та на електрону адресу пошти: miskradanbug@ukr.net .