Відбулось позачергове  засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Новобузькій міській  раді під головуванням міського голови Максима Лагодієнка.Участь у роботі комісії взяли заступники міського голови.

Члени комісії обговорили питання « Про організацію проведення багатоступеневого командно-штабного навчання регіонального рівня на базі Новобузької міської громади у червні місяці 2021 року відповідно до статей 19, 40, 91 Кодексу цивільного  захисту  України,  на  виконання  постанов  Кабінету Міністрів України   від  26.06.2013  №  443  «Про  затвердження  Порядку  підготовки  до  дій  за  призначенням  органів  управління  та  сил  цивільного  захисту»,  від 26.06. 2013 року № 444  «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних  ситуаціях», розпорядження  Кабінету  Міністрів  України   від  28.12.2020  №  1659-р  «Про  затвердження  плану  основних  заходів  цивільного  захисту  на  2021  рік»

та  розпорядження  голови  Миколаївської  облдержадміністрації  від  26.01.2021  №  27-р  «Про  основні  завдання  цивільного  захисту  Миколаївської  області  на  2021  рік», Про посилення заходів щодо запобігання поширенню на території Новобузької об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2» та Про хід виконання розпорядження голови Миколаївської облдержадміністрації від 13 листопада 2017 року № 449-р «Про охорону життя людей на водних об’єктах Миколаївської області».

Після обговорення, комісія вирішила

1. Забезпечити  безумовну  готовність  керівного  складу  органів  управління,  сил  та  засобів  цивільного  захисту  органу  місцевого  самоврядування  до  участі  у  навчанні.

Термін: під час підготовки

до проведення навчань

2. Під  час  підготовки  до  командно-штабного  навчання  провести  огляди  готовності  сил  та  засобів  цивільного  захисту  органу  місцевого  самоврядування.

Термін: до 14.05.2021року

3.  Доручити ( рекомендувати )  керівникам  спеціалізованих  служб  цивільного  захисту  Новобузької  міської  ланки  Миколаївської  територіальної  підсистеми єдиної  державної  системи  цивільного  захисту України щодо запобігання та ліквідації  надзвичайних  ситуацій  в  термін  до  9  квітня  2021  року надати  інформацію  про кількісний  склад  учасників  навчання  та  кількісний  склад  техніки  які  залучаються  до  командно-штабного  навчання,  за  формою  що  додається.

Термін: до 09.04.2021року

4. Рекомендувати  міському  голові  доручити  начальнику відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Новобузької міської ради Сотскову С.А.:

4.1 Доручити завідуючим  дошкільних  навчальних  закладів відкрити в термін  з  12  по 28 квітня 2021  року  чергові  групи відвідування дошкільнят в закладі ДНЗ та довести до відома батьків з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2.

Термін:  негайно

4.2 Доручити директорам навчальних закладів продовжити дистанційне навчання до 18 квітня 2021 року з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2.

Термін:  до  18  квітня  2021  року

5. Рекомендувати міському голові доручити КП «Новобузької міської ради «Добробут» Кияновському О.С. внести зміни до графіку здійснення перевезення пасажирів, а саме здійснювати маршрут  (7:00год. - 9:00год., 16:00 год.-19:00год. та до потягів).

Термін: до особливого розпорядження

міського голови.

6. Заборонити з 09 квітня 2021 року до особливого розпорядження міського голови приватним  підприємцями  та  фізичним  особам  здійснювати торгівлю по реалізації риби у встановлених та неустановлених для цього місцях  добутих  несанкціоновано.

Термін: до закінчення  терміну  нереста.

7. Рекомендувати начальнику Новобузькому ВП ГУНП в Миколаївській області, Новобузькому міжрайонному управлінню Держпродспоживслужби в Миколаївській області за участю органів

місцевого самоврядування в межах компетенції посилити роботу створених мобільних робочих груп щодо перевірок дотримання санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину.

Строк: негайно

8. Визнати водоймища розташовані на території Новобузької міської об’єднаної територіальної громади непридатними для купання.

9.   Заборонити купання людей в неустановлених та в необладнаних для цього місцях.

10. Зобов’язати директора КП «НМР «Добробут» (Кияновський О.С.) встановити інформаційні (попереджувальні) стенди в місцях, заборонених для купання, вилову риби та масового відпочинку населення.

11.  Доручити директору КП «НМР «Добробут» (Кияновський О.С.) забезпечити проведення заходів щодо недопущення купання людей в неустановлених та необладнаних для цього місцях.

термін: протягом року.