З  приходом  весни, жителі громади взялися за прибирання домогосподарств, вулиць та наведення порядку по всій громаді. Одним з важливих аспектів весняного прибирання є впорядкування кладовищ.

В селі Петрівка Новобузької територіальної громади  за сприяння міського голови Максима Лагодієнка,першого заступника міського голови Сергія Довженка, приватного підприємця Олександра Шашкеєва, депутата міської ради Віталія Красуна, умілої організації робіт  Валентини Лясковської проведено усі необхідні роботи по встановленню огорожі на сільському   кладовищі та біля  парку Пам’яті.

Саме завдяки умілій, злагодженій роботі односільчан роботи було проведено швидко,вчасно та дружно. Новобузька міська рада висловлює подяку  Лясковському Олександру, Потлогів Артему та Артенію, Горуну Леоніду, Навроцьким Олександру та Миколі, Чобану Євгену та усім сільчанам, які долучились  та  взяли активну участь в упорядкуванні  сільського кладовища.

Нехай Господь повертає  вам сили і усе задумане вами збувається. Ваша робота гідна наслідуванн.