Сьогодні, 12 квітня, з робочим візитом  Новобузьку   територіальну громаду відвідав голова Баштанської райдержадміністрації  Владислав Дмитрів.  Владислав Мирославович  провів зустріч з  головою Новобузької громади  Максимом Лагодієнком, оглянув  приміщення  ,де розміщується  відділ соціального захисту населення,  центр по наданню соціальних послуг населенню  виконавчого комітету міської ради.  Також  керівник району взяв участь  у нараді з  головами ОТГ Новобужжя:  Максимом Лагодієнком ( Новобузька громада), Валерієм Римчуком ( Софіївська громада), Олександром Латієм ( Вільнозапорізька  громада).

Голови  ОТГ обговорили з  головою Баштанської РДА  вирішення питання  передачі майнового комплексу  КП « Водопровідні мережі».

Питання забезпечення якісною питаною водою жителів громади є актуальним та соціальним і потребує негайного вирішення. Будь яке зволікання  може привести до загострення ситуації.

Зі свого боку, голова Баштанської РДА Владислав  Дмитрів пообіцяв повну підтримку і  співпрацю у  вирішенні даного питання.  Владислав Дмитрів запевнив,що він буде ініціювати  позачергове засідання комісії з питань житлово – комунального господарства Баштанської  районної ради   з обов’язковим  запрошенням на засідання комісії голів  Новобузької , Софіївської  та Вільно запорізької ОТГ.

Міський голова Максим Лагодієнко зауважив, що жителі громади  мають право отримувати весь спектр  доступних послуг, однією з яких є повноцінне забезпечення якісною питаною водою,тим паче, що  водогін  розташований саме  на території Новобузької та Софіївської громад. Учасники  наради  обговорили  і інші питання важливі для належного життєзабезпечення діяльності громад.