Сьогодні, 12 квітня,  під головуванням міського голови Максима Лагодієнка   відбулось засідання  щотижневої апаратної наради. В ході наради  були обговорені питання проведення благоустрою міста та населених пунктів  громади – проведення «чистого «четверга» по всій громаді, проведення благоустрою  кладовищ ( вивезення сміття, вирубування чагарників та  встановлення огорожі). Встановлення огорожі буде проведено  за такою черговістю : перше – кладовище по вулиці Київській, друге –  на території мікрорайону «родіна», третє -   по провулку  Церковному і останнім  – по вул.. Софіївській( «коцюбинське»).

Директори  комунальних некомерційних підприємств  - лікарень повідомили, що хворих на ковід-19 – 79 осіб, померло від ковіда -19 – 3 особи.  Щеплення проводяться згідно графіку. На 14 квітня заплановано виїзд  медичної бригади до Новомихайлівського старостинського округу для проведення щеплень проти ковіду-19.

Керівник КП « Добробут» О. Кияновський  повідомив,що уже вкотре  ліквідовано  несанкціонований смітник біля автовокзалу , вивезено сміття та проведено благоустрій цієї території ; придбано 70 кущів голландської троянди для висадки в центральній частині міста та  20 саджанців берізки.

Максим Олександрович  акцентував увагу на  залученні  працівників « Правопорядок - 2020» до  роботи з  порушниками Правил благоустрою громади та їхньому  праві   складати  адміністративні протоколи.  Також очільник громади  надав доручення  начальникові  відділу житлово- комунального господарства та розвитку інфраструктури щодо встановленні внутрішньобудинкових лічильників  до кінця місяця та підключення їх до освітлення .