Сьогодні, 13 квітня, відбулось друге засідання робочої групи з розробки Стратегії Новобузької територіальної громади . Засідання відбулось за участі експерта з розробки стратегій місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Віктора Боднарука , заступника міського голови Людмили Сотник  та членів робочої групи, посадовців, депутатів, представників бізнесу та громадськості Новобузької територіальної громади

Свою робота робоча група розпочала з презентації та обговорення  соціально – економічного  аналізу громади. Начальниця відділу  інвестиційних проектів та соціально – економічного розвитку  Анна Луценко презентувала соціально – економічний аналіз громади та  спільно  з членами робочої групи  визначили стратегічне бачення громади, обговорили основні проблеми розвитку громади та заповнили SWOT- матриці.

Особливу увагу всі присутні  звернули на  вирішення  актуальних проблем громади :  встановлення «Біоталу»,  будівництво об’їзної дороги,  забезпечення  жителів громади  якісною питною водою цілодобово, реконструкція  сучасного стадіону, тощо.

Бондарук Віктор, експерт з розробки стратегій місцевого розвитку надав кваліфіковані консультації з розробки Стратегії та разом визначили подальші кроки зі стратегічного планування. Працюємо далі