Сьогодні,13 квітня, відбулось засідання  виконавчого комітету  Новобузької міської ради під головуванням секретаря міської ради Валентини Остапенко. Участь у засіданні виконкому взяли заступник міського голови Сергій Довженко та Людмила Сотник. В ході роботи виконавчого комітету  було заслухано та затверджено звіт директора комунального підприємства Новобузької міської ради «Добробут» про результати діяльності комунального підприємства за 2020 рік; з метою  проведення благоустрою було закріплено території за приватними підприємцями, установами,

Фото без опису організаціями та навчальними закладами Новобузької міської громади; також закріплено  територію за гр. Сірик  Ю.О. з метою благоустрою земельної ділянки; змінено адресу гаражу по вул. Якова Куцого (Свердлова) в м. Новий Буг гр. Бондар А.В.; списано житлові  будинки з господарськими будівлями та спорудами по вул. Грушевського, (Куйбишева), № 212 в м. Новий Буг та  надано дозволи на здійснення роздрібної (виносної) торгівлі живими квітами та на видалення дерев. Додатково, члени виконкому  розглянули питання ,які були рекомендовані комісією з питань захисту прав дитини.