19 квітня було проведено засідання "за круглим столом" стосовно подачі заявок для участі в грантових програмах комунальними установами та структурними підрозділами Новобузької  міської ради.

Ініціатором скликання такого засідання стала заступник Новобузького міського голови Людмила Сотник. В роботі взяли участь: начальник відділу з питань інвестиційних проектів та соціально - економічного розвитку Анна Луценко, начальник відділу соціального захисту населення Ірина Сябренко, керівник КЗ « Центр надання соціальних послуг для сімї, дітей та молоді» Ілона Бондаревська, керівник  КЗ « Центр надання соціальних послуг населенню»  Олена Крамаренко,методист  КЗ « Центр культури та дозвілля» Світлана Мулик .

Анна Луценко ознайомила з можливостями грантових заявок по відповідних напрямках роботи.

Обговорили дедлайни, спрямування проектних заявок, взаємодію між підрозділами.

Участь у конкурсах проектів дає можливість не лише  залучення додаткових коштів для розвитку , а і є нагодою заявити про про свою громаду.