Підготовка до Великодніх свят

Дата: 30.04.2021 08:31

Чистий четвер і дійсно є чистим. Підготовка до великодніх свят триває по всій території громади та старостинських округах громади.

Працівники державних, комунальних установ, закладів освіти,культури, приватні підприємці, громадськість долучились до місячника благоустрою.

Сьогодні в різних мікрорайонах міста «кипить» робота : працівники КП « Добробут» косять траву у парках та біля клумб, білують дерева, вивозять сміття. Працівники інших установ прибирають на своїх закріплених територіях, викладачі та тренера дитячо – юнацької спортивної школи прибирають, косять траву, вичищають сміття та упорядковують центральний стадіон.

Приємно ,що до весняного прибирання долучились і представники бізнесу. Наводять порядок біля своїх прилеглих територій. Дуже гарно та ошатно виглядає після проведеного благоустрою магазин « Пані».

Уже привітно зустрічає жителів та гостей міста і святковий біл-борд з вітаннями до Великодніх свят.

Долучаймось до святкового прибирання та разом зробимо наше місто чистим, ошатним, гарним та гостинним.