До уваги членів комісії з питань планування, бюджету та фінансів міської ради та депутатів Новобузької міської ради!

05 травня о 9.00.год. в актовову залі міської ради відбудеться засідання комісії з питань планування, бюджету, фінансів.

05 травня о 10.00.год в сесійному залі міської ради відбудеться позачергове засідання УІ   сесії Новобузької міської ради УІІІ скликання з наступним порядком денним:

1.Про затвердження проекту «Реконструкція  існуючих  приміщень  адмінбудівлі  Новобузької  міської ради  під «Центр  надання адміністративних  послуг» по вулиці Гребеннікова,1 в м Новий Буг,  Миколаївської області.

2.Про погодження відділу  освіти ,  молоді та спорту виконавчого  комітету  Новобузької  міської ради  надання  в оренду  приміщення за адресою площа Свободи,55.

3.Про  затвердження структури Новобузького центру соціальних  служб для  сім'ї  дітей  та  молоді  Новобузької  міської  ради  в  новій  редакції.

4.Про визнання рішень  міської  ради такими,  що втратили чинність.

Проєкти рішень  на УІ позачергову сесію міської ради :