До Дня захисту дітей з привітаннями та солодкими подарунками від Новобузького міського голови Максима Лагодієнка до Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю Новобузької міської ради завітали заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Сотник, керівник відділу соціального захисту населення Ірина Сябренко та начальник служби у справах дітей Новобузької міської ради Вікторія Захарчук.

В центрі був проведений святковий захід, діти мали гарний настрій, також керівник Алла Зверянська продемонструвала кімнати й куточки, в яких зберігаються декоративні художні вироби талановитих діток. Один з таких виробів, а саме вишивку бісером подарувала Новобузькій міській раді одна з талановитих дівчат Олена Аджамська. Це дуже приємний та цінний подарунок.