Сьогодні до Дня захисту дітей в Новобузькій бібліотеці відбулося свято для вихованців дитячих садочків «Малятко» та «Чебурашка». На свято з привітаннями та солодощами від Новобузького міського голови Максима Лагодієнка завітали перший заступник міського голови Сергій Довженко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмила Сотник, керівник відділу соціального захисту населення Ірина Сябренко та начальник служби у справах дітей Новобузької міської ради Вікторія Захарчук.

Маленькі глядачі були задоволені та в гарному настрої спостерігали за виставою, показаною ляльковим театром, приймали участь у конкурсах, веселились та грались.