31 травня 2021 року відбулись громадські обговорення за участі міського голови, громадськості, депутатів та представників власника зазначеного об'єкта про передачу в оренду ТОВ "Агрохімпродукт", що знаходиться в с.Станційне.
   Основне питання полягало в занепокоєнні жителів с.Станційне в розміщенні та зберіганні мінеральних добрив в ємностях на території колишньої нафтобази. Фінансовий директор ТОВ "Агрохімпродукт" представила всі необхідні дозвільні документи на законну передачу земельної ділянки в оренду, що підтвердила начальник відділу з земельних питань Інна Петраківська, документи на технічне діагностування ємностей, чим підтвердженно капітальних ремонт 3-х ємностей, дозвільний документ з міністерства екології та інші документи.
 Розміщення даного об'єкту дозволить здешевити витрати на добрива підприємцям, які займаються сг-виробництвом, а також буде наповнювати бюджет Новобузької територіальної громади, що є значною перевагою.
 Представники ТОВ "Агрохімпродкт" надали інформацію, що ризики, які хвилюють населення, а саме розміщення біля населеного пункту - безпідставні, адже межа санітарної зони - 100 метрів. Територіально ця умова дотримана. Щодо хвилювань про таку надзвичайну ситуацію, як неконтрольований витік, присутні отримали чітку інформацію, що система працює налагоджено, таких ситуацій не траплялося, на випадок подібного є резервні ємності, в які можна відкачати витік мінеральних добрив, та й подібні надзвичайні ситуації не є в інтересах компанії, адже це збитки. Мінеральне добриво КАС(карбамідо-аміачна суміш) – це суміш водних розчинів аміачної селітри і карбаміду (в співвідношенні 35,4% карбаміду, 44,3% селітри, 19,4% води та 0,5% аміачної води). Щільність рідкого добрива до 1,34 кг / м3.
   На обговоренні були отримані відповіді на всі питання, загалом отримали позитивний результат.

Фото без опису

Фото без описуФото без опису