Сьогодні, 04 червня, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки   проведення заходів з нагоди Дня міста. Участь у  роботі оргкомітету взяли перший заступник міського голови Сергій Довженко, заступник міського голови з питань виконавчої  роботи ради  Людмила Сотник, керівники структурних підрозділів, депутати міської ради.

В ході  засідання обговорили порядок проведення заходів : спортивні заходи на стадіоні, реєстрацію учасників велопробігу, відкриття фотозон у дитячому містечку, проведення майстер–класів, концертні програми.

Також обговорили і питання забезпечення під час проведення заходів  громадського порядку, забезпечення медиками та працівниками  зі служби надзвичайних ситуацій.