Сьогодні, 18 червня, напередодні професійного свята медичних працівників, в міському будинку культури відбулись урочисті та святкові заходи з нагоди Дня медичного працівника.

З вітальним словом до медиків звернувся міський голова Максим Лагодієнко. У своєму виступі він висловив працівникам медицини теплі слова вдячності за віддану працюПривітати  медиків зі святом завітали і гості : депутат обласної ради Олег Козлов,  голова Баштанської районної ради Наталія Олійник, заступник голови Баштанської райдержадміністрації Наталія Казаріна.Привітали своїх колег і керівники   медичних установ  громади Валентина Лучна та Володимир Лущенко.

Окрім теплих слів  та привітань, медиків відзначили почесними грамотами та подяками за особисті заслуги у розвитку охорони здоров’япрофесіоналізм, забезпечення високого рівня надання медичної допомоги.

Після урочистої частини, артисти КЗ «Центр культури та дозвілля» порадували присутніх святковим концертом. Чудові пісні, запальні танці та музичні композиції у виконанні дорослих та  дітей подарували всім позитивні емоції.