Чинне законодавство України, а саме, стаття 48 Закону України від 10 грудня 2015 року №889-VII "Про державну службу" вимагає постійного підвищення рівня професійної компетентності державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад шляхом професійного навчання через систему підготовки, перепідготовки, спеціалізації та підвищення кваліфікації, яка визначена Постановою Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року №106.

Для сприяння виконанню вимог чинного законодавства Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова - провідний освітньо-науковий центр Миколаївської області з понад 100-річною історією - проводить у 2021 році набір на здобуття освітнього ступеня "магістр" зі спеціальності "Менеджмент" у галузі знань "Управління та адміністрування" за такими освітніми програмами:

•   "Управління місцевими громадами та неурядовими організаціями" – для посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад;

•  "Управління закладами освіти" – для посадових осіб місцевого самоврядування, керівників закладів освіти та їхніх заступників.

Обов'язковою умовою зарахування є наявність диплому "спеціаліста" або "магістра" з будь-якої спеціальності.

Форма навчання – заочна.

Термін навчання складає 1 рік 4 місяці (3 семестри).

Форми оплати: за кошти державного та місцевого бюджетів або за кошти фізичних та юридичних осіб

Вартість - 7 000 грн за семестр (разом - 21 000 грн); надається можливість помісячної оплати.

Термін прийому документів - з 14 по 24 липня.

Для вступу подаються документи:

-     Заява;

-     Диплом магістра або спеціаліста державного зразка;

-     Паспорт (копія),

-     Ідентифікаційний код (копія);

-     Чотири кольорові фотокартки розміром 3x4 см.

Інформація до відома усіх посадових осіб та місцевих депутатів, які зацікавлені в отриманні магістерського рівня вищої освіти за зазначеними програмами в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова.