26 червня  в спортивному залі  будинку культури ,за ініціативи міської ради , відбулись  спортивні змагання настільного тенісу « Золота ракетка» присвячені Дню Конституції України та Дню молоді. Участь у  змаганнях взяли різні вікові групи.

Змагання проходили  жваво, емоційно та весело. До учасників змагань долучився і начальник відділу освіти,молоді та спорту Новобузької міської ради Сергій Сотсков.

За результатами  змагань , призерами турніру з настільного тенісу стали серед чоловіків :

• І місце – Рогаченко Віктор ( підприємець);
  • ІІ місце -  Заболотний Микола ( МДЮСШ);
  • ІІІ місце- Галагуз Андрій ( МДЮСШ);

Серед юнаків :

• І місце – Горбачевський Едуард (МДЮСШ)
  • ІІ місце – Ставер Денис ( МДЮСШ);
  • ІІІ місце – Кравченко Данило;

Серед дівчат :

• І місце -  Сардарян Сюзана ( МДЮСШ);
  • ІІ місце – Пластун Вікторія ( МДЮСШ).

Начальник відділу освіти,молоді та спорту міської ради Сергій Сотсков та тренер з настільного тенісу  Валерій Головко   за дорученням міського голови Максима Лагодієнка привітали призерів та учасників змагань, вручили грамоти та подарунки від міського голови.

Фото без опису              Фото без опису