День Конституції - найважливіше свято України. Наша країна має багатовікову історію конституційного процесу. Сучасна історія Конституції України розпочалася 28 червня 1996 року. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло становленню України як самостійної та незалежної держави і повноправного суб’єкта міжнародних правових відносин.

Урочистості до свята відбулися в Будинку Культури. Під час урочистостей з привітаннями до присутніх звернувся Новобузький міський голова Максим Лагодієнко та нагородив грамотами кращих працівників громади.

Право покласти квіти до барельєфу Тараса Григоровича Шевченко було надано студентам коледжу.

Після урочистої частини, артисти КЗ «Центр культури та дозвілля» порадували присутніх святковим концертом.Всі ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почували себе захищеними і впевнено дивилися у майбутнє.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису