За ініціативи міського голови Максима Лагодієнко та депутатського корпусу, на V черговій сесії VIII скликання Новобузької міської ради було прийнято рішення від 06 квітня 2021 року №90, в якому міститься інформація щодо поповнення статутного капіталу комунального підприємства «Добробут», та відповідно до якого для Новобузької територіальної громади був придбаний новий сміттєвоз на базі МАЗ з боковою загрузкою для збирання твердих побутових відходів від населення.

Вчора, 08 липня поточного року, нову одиницю техніки було доставлено до міста Новий Буг. Після проходження випробувань сміттєвоз приступить до повноцінної роботи.

Придбання сміттєвозу дає можливість якісніше очищати місто від твердих побутових відходів, запобігти їх накопиченню та зменшити кількість несанкціонованих сміттєзвалищ на території міста Новий Буг.

Крок за кроком міська влада сприяє налагодженню як самого комунального підприємства, так і благоустрою міста в цілому.