Сьогодні, 19 липня, відбулось позачергове засідання виконавчого комітету Новобузької міської ради, на якому розглядалося резонансе питання перекриття дороги місцевими жителями з причини шкідливих умов проживання внаслідок утворення пилової завіси від руху автотранспорту.

Напередодні, стосовно критичного стану ділянки дороги загального користування державного значення Р-55, яка проходить в межах міста Новий Буг, враховуючи письмове звернення жителів, міська рада направляла звернення до Служби автомобільних доріг, яка являється балансоутримувачем. Відповідь була отримана, зміст можна переглянути, натиснувши тут. Основний зміст відповіді – очікування проведення тендеру, підписання договорів, виділення фінансування.

Але для нагального вирішення проблеми часу на очікування немає.

На даному позачерговому засіданні виконавчого комітету, проведеним міським головою Максимом Лагодієнко, за участі депутатів Новобузької міської ради, представників поліції, представників служби ДСНС, після бурхливого обговорення були прийняті наступні рішення :

Наразі ТОВ «Софія-Граніт» виконуються роботи по поливу даної ділянки дороги.