02 липня поточного року Новобузька міська рада письмово звернулася до начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Олександра Антощука з проханням щодо вирішення питання ремонту частини автомобільної дороги загального користування державного значення Р-55 Новий Буг-Вознесенськ-Одеса, на якій стан дорожнього покриття є критичним , та окрім цього місцеві жителі потерпають від пилової завіси, яка створюється в наслідок руху автотранспорту. Для перегляду статті про звернення та перегляду клопотання натисніть тут.

На сьогодні Службою автомобільних доріг розглянуто звернення та надано наступну відповідь : «У рамках національної програми «Велике Будівництво» цього року плануємо розпочати капітальний ремонт автодороги Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг у бетонному покритті». Вказана у зверненні ділянка присутня в переліку проектних робіт. Проектна документація розроблена. Тривають тендерні процедури для визначення підрядника.

Копія відповіді на звернення додається.