Вчора, 26 липня, під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Людмили Сотник було проведено засідання комісії з питань легалізації робочих місць та зайнятості населення на території Новобузької громади.

На засіданні комісії обговорили та затвердили графік проведення інформаційно-роз’яснювальних робіт, які проводитимуться з метою інформування про необхідність дотримання законодавства про працю та про оплату праці.

Тож, шановні роботодавці, не чекайте проведення перевірок, а своєчасно і правильно оформлюйте найманих працівників,виплачуйте і відображайте в звітності реальну заробітну плату.

Пам’ятайте! Ухилення від сплати податків в усіх проявах, у тому числі шляхом використання нелегальної найманої праці, тягне за собою фінансову, адміністративну та карну відповідальність.