Відповідно до розпорядження Новобузької міської ради від 26.07.2021№200-р оголошено конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування відділу організаційно-кадрової роботи та контролю Новобузької міської ради.

Кваліфікаційні вимоги до посади: освіта вища (магістр, спеціаліст) за спеціальністю «Правознавство», стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування, державній службі, підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності – не менше 3-х років.

За більш детальною інформацією можливо звернутися за номером телефону 9-18-01 або до Новобузької міської ради (каб. № 4) за адресою: пл. Свободи, 42, м. Новий Буг, Миколаївська область