З метою відзначення в Новобузькій громаді Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України на належному  рівні, 11 серпня, під головуванням секретаря  Новобузької міської ради Валентини Остапенко було проведено організаційний комітет з підготовки та відзначення цих свят.

У засіданні також взяли участь заступник міського  голови, представники структурних підрозділів міської ради, представники громадськості.

Валентина Яківна надала слово завідувачці сектору культури та туризму міської ради Олені Філіпській, яка ознайомила присутніх з планом заходів, які пройдуть в Новобузькій громаді з 23 по 24 серпня.

Членам організаційного комітету було надано відповідні доручення та зазначено відповідальних за організацію заходів.

План заходів буде надано додатково та опубліковано на сайті міської ради,в соціальних мережах та  в газеті « Вперед».

Члени оргкомітету звернули увагу на те, щоб  максимально унеможливити зараження коронавірусною інфекцією COVID-19 під час проведення заходів.

Фото без опису     Фото без опису