Під головуванням секретаря міської ради Валентини Остапенко відбулась апаратна нарада  за участі керівників структурних підрозділів  міської ради та керівників  комунальних установ.  В ході роботи  присутні прозвітували про  проведену роботу за минулий тиждень та  проінформували про плани на  тиждень.

Особливу увагу було звернуто на  проведення кампанії по вакцинації  жителів громади.

Також учасники наради обговорили   питання благоустрою  міста та населених пунктів громади,  залученню нового сміттєвоза  до проведення благоустрою; завершення  робіт по оформленню документів на  нові автобуси та складання   графіку роботи автобусів ( маршрути по місту та до сел громади).

Валентина Яківна звернула увагу  керівників на підготовку закладів та установ  до опалювального періоду,  завершення робіт по розробці  генплану,підготовку до проведення сесії міської ради.

Присутні обговорили План проведення  заходів  до Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України та  підготовку до проведення освітянської конференції та святкових лінійок на 1 вересня.

За результатами наради були надані відповідні доручення.