16 серпня відбулась  2 частина  позачергового засідання виконавчого комітету під головуванням  секретаря міської ради Валентини Остапенко До уваги членів виконавчого комітету була  запропонована ціла низка питань.

Слід відмітити, що питання  про  надання статусу дитині, позбавленої  батьківського піклування та  про  влаштування до КНП « Миколаївський обласний будинок дитини» малолітньої дитини були розглянуті  на 1 частині  виконкому, який відбувся 11 серпня.

А 16 серпня члени виконкому розглянули скаргу  жителів громади про самовільне перекриття без дозвільних документів проїзду вздовж ставка по вулиці Софіївській та прийняли відповідні рекомендації  по вирішенню даного конфлікту.

Також, члени виконкому  присвоїли  адресу комплексу дитячого містечка « Країна чудес» - (вулиця  Гребеннікова,1-Б), змінили адресу приміщення для голосування та адресу приміщення дільничної виборчої комісії та присвоїли адреси  житловим будівлям з господарчими спорудами по Новомихайлівському старостинському окрузі.

Вважаючи  актуальним питання  по руху великовантажного транспорту по вул.. Цибулько, що створює  пилову завісу для жителів  даної території, члени виконкому прийняли рішення звернутись до Служби автомобільних доріг щодо невиконання  ТОВ «Софія- Граніт» своїх зобов’язань щодо поливу  відрізка дороги по трасі Р-55, де  створена пилова завіса.

Засідання  виконавчого комітету пройшло у конструктивному руслі.

Фото без опису                 Фото без опису