Сьогодні,8 вересня, під головуванням міського голови Максима Лагодієнка  відбулось засідання організаційного комітету з питань підготовки заходів з нагоди відзначення  Дня фізкультури та спорту та Дня партизанської слави. Члени оргкомітету обговорили пропозиції щодо організації  проведення   цих свят.

В ході обговорення було розроблено  та узгоджено План заходів по святкуванню Дня фізкультури і спорту  на 11 вересня на міському стадіоні :

9.00. -  святковий парад спортсменів, ветеранів та всіх любителів спорту ;

9.10. – офіційне відкриття свята та нагородження кращих спортсменів громади;

9.40. – спортивна руханка для  учасників  свята та всіх  бажаючих;

9.50. -  спортивні змагання з різних видів спорту :

- волейбол ( юнаки – дівчата);

- футбол ( юнаки);

- настільний теніс;

- триборство;

- естафети з баскетболу;

13.00.-  пляжний волейбол ( мікс);

16.00. -  Чемпіонат Миколаївської області з футболу за участі команд «Атлант» Новобузька громада та  AgriGrein  Баштанський район.

А 12 вересня  відбудеться  підведення підсумків І Чемпіонату Новобузької територіальної громади з футболу та  змагання на Кубок з футболу з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Також узгодили  і План заходів  по святкуванню Дня партизанської слави на 22 вересня  о 10.0.год. в селі Анастасіївка.