Свято День фізичної культури і спорту в Україні відзначається в другу суботу вересня. Офіційно засновано Указом Президента України в 1994 році. Це свято здорового способу життя .

Новобузька громада запрошує долучитись  до святкування Дня фізичної культури і спорту ,яке  відбудеться  11 вересня на міському стадіоні :

9.00. -  святковий парад спортсменів, ветеранів та всіх любителів спорту ;

9.10. – офіційне відкриття свята та нагородження кращих спортсменів громади;

9.40. – спортивна руханка для  учасників  свята та всіх  бажаючих;

9.50. -  спортивні змагання з різних видів спорту :

- волейбол ( юнаки – дівчата);

- футбол ( юнаки);

- настільний теніс;

- триборство;

- естафети з баскетболу;

13.00.-  пляжний волейбол ( мікс);

16.00. -  Чемпіонат Миколаївської області з футболу за участі команд «Атлант» Новобузька громада та  AgriGrein  Баштанський район.

Запрошуємо  жителів , гостей громади взяти участь у спортивному святі. Запрошуємо вболівальників   підтримати свої команди, своїх друзів та  перейнятися духом жаги до перемоги! Адже спорт - це не тільки самоорганізація і дисципліна, здоров’я і молодість, елемент культури і стиль життя - це саме життя, рух вперед!

12 вересня о 9.00.год на міському стадіоні  відбудеться урочиста церемонія  підведення підсумків І Чемпіонату Новобузької територіальної громади з футболу та  змагання на Кубок з футболу з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Запрошуємо   жителів та гостей міста взяти участь  у цьому масштабному  спортивному святі!

Оргкомітет