Сьогодні, 28 вересня за участі міського голови Максима Лагодієнка,відбулась відео селекторна нарада із заступником  голови Миколаївської облдержадміністрації  Олександром Трайтлі. Участь у  відео селекторі взяли заступник міського голови Людмила Сотник,начальник відділу освіти,молоді і спорту  Сергій Сотсков, головний лікар  КП « Новобузький центр первинної медико – санітарної допомоги» Валентина Лучна, директор КУ « Центр надання соціальних послуг» Олена Крамаренко.

В ході  роботи ,керівники громад області  доповіли про реалізацію проекту «Активні парки» та  про стан вакцинації  працівників освіти  по кожній громаді.

Олександр Трайтлі наголосив на необхідності  процедури вакцинування  і для державних службовців.

За результатами  відео селекторної наради надані протокольні доручення.