Довгоочікуване відновлення дороги Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг уже розпочато. На ділянці км 179+600 - км 207+656 від села Новомиколаївка до міста Новий Буг підрядна організація ТОВ «ЄДБК» приступила до виконання ремонтних робіт.
 

Роботи виконуються в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це повідомляє пресслужба служби автомобільних доріг у Миколаївській області.

Компанія, що відмінно зарекомендувала себе при будівництві Кіровоградської траси тепер застосовуватиме свій досвід та професіоналізм для реанімації нового маршруту, протяжністю 28 кілометрів – автодороги Р-55.

Як і у випадку з трасою Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв, дорогу Р-55 будуть відремонтовувати у цементобетонному покритті. Адже на відміну від асфальтобетону таке покриття має ряд переваг, які особливо актуальні для південних регіонів України. Цементобетон не плавиться на спеці і більш стійкий до морозів, здатний витримувати суттєві навантаження і слугувати значно довше.

Водії та перевізники уже оцінили комфорт та зручність пересування «бетонкою» у Кіровоградському напрямку. А дорожники в рамках програми «Велике будівництво» продовжують розширяти географію бетонних доріг у Миколаївській області.

Фото без опису