З точки зору народження майбутніх здорових поколінь, покращення демографічної ситуації надзвичайно актуально постає питання стану здоров’я вагітних жінок, безпечність пологів, післяпологового періоду, здоров’я новонароджених дітей, догляду за новонародженими, особливо які народилися з низькою масою тіла.

Партнером Асоціації міст України (далі – АМУ) – Громадською організацією підтримки вагітності та материнства «ЛАДА» започатковано проєкт «Гаряча лінія підтримки батьків після пологів» (далі – Проєкт). У рамках Проєкту кожна родина з села, селища або міста, яка має новонароджену дитину, може зателефонувати на телефон «Гаряча лінія підтримки батьків після пологів» й отримати відповіді на запитання в таких сферах:

• післяпологове відновлення жінки (ендокринологія;гінекологія);
  • психологія;
  • догляд за немовлям;
  • материнство і COVID-19;
  • грудне вигодовування;
  • сон немовляти;
  • перші документи дитини та соціальні виплати, тощо.

Для отримання буклету у паперовому вигляді контактна особа : Марина Марченко, голова ГО Клуб підтримки вагітності та материнства «ЛАДА», електронна адреса : mmgolada@gmail.com .