Сьогодні, 06 жовтня, в режимі відео конференції відбулось четверте, заключне засідання Робочої групи з розробки Стратегії розвитку Новобузької територіальної громади.

Розпочалось засідання з вітального слова міського голови Максима Лагодієнко.

Новобузька громада – перша з 6-ти територіальних громад, яка успішно завершила четвертий етап під консультуванням експерта з розробки стратегій з місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою» Віктора Бондарука.

На черзі – громадські обговорення (дату буде оголошено додатково), після чого проєкт Стратегії розвитку буде винесено на розгляд сесії.

Начальниця відділу з питань інвестиційних проєктів та соціально-економічного розвитку Анна Луценко озвучила, які саме стратегічні цілі має Стратегія розвитку Новобузької територіальної громади:

1. Економіка нових стандартів – це інвестиції, спроможність та успішність.
  2. Розвиток людського капіталу та соціальної інфраструктури.
  3. Висока якість життя та послуг для мешканців громади.

Всі напрацювання, здійснені Робочою групою узагальнено та викладено в презентації, яку можна переглянути, натиснувши тут.